nelskamp-logo-srednie

Jesteśmy autoryzowanym dostawcą produktów Nelskamp

W naszej ofercie znajdują się:

NASI PRODUCENCI I DOSTAWCY – WYBRANE MARKI

Oferujemy Państwu szeroki wybór markowych materiałów budowlanych takich jak pokrycia dachowe, rynny, okna dachowe, materiały ścienne, systemy kominowe, systemy suchej zabudowy, systemy ociepleń budynków i wiele innych materiałów niezbędnych podczas budowy i remontu budynku. Doświadczenie i znajomość branży pod względem technicznym jak i praktycznym przekładamy na fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę przy wyborze odpowiednich materiałów.

 • NELSKAMP

  Niemiecka firma z długoletnią i bogatą tradycją, posiada w swojej ofercie dachówki ceramiczne i cementowe. 85 lat doświadczenia firmy Nelskamp w produkcji pokryć dachowych stanowiących pewną ochronę domu i zagrody.

 • Areco

  Areco działa na polskim rynku od 1993 roku. Ta prężnie rozwijająca się firma od kilku lat dostarcza na polski rynek najwyższej jakości produkty do wykańczania budynków i wnętrz.
  Wysoka jakość produktów i usług, specjalistyczna wiedza oraz zaawansowana technologia, sprawiają że Areco Profiles należy do cenionych w kraju partnerów handlowych.

 • Pruszyński

  Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów. Wyroby firmy Blachy Pruszyński posiadają odpowiednie atesty techniczne i higieniczne oraz spełniają wymagania jakościowe, stawiane produktom budowlanym.

 • Velux

  Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,5 mld zł. Zatrudniają w sumie ponad 3500 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa.

 • Fakro

  Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 25 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.

 • Gamrat

  Gamrat spółka akcyjna jest producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu, przeznaczonych głównie na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego oraz użyteczności publicznej. Ponad 75 letnia działalność nauczyła nas, że nie wystarczy być – należy przede wszystkim daleko patrzeć i wysoko mierzyć.

 • Bryza

  Firma Cellfast prdukująca rynny Bryza została założona w 1990 roku w Krośnie. Początkowo był to niewielki zakład produkujący węże ogrodnicze. Dzięki wytrwałości, zaangażowaniu i konsekwencji w działaniu, w ciągu kilku lat, firma stała się liczącym producentem węży w tej części Europy.

 • Werner

  Werner Janikowo Sp. z o.o. jest polskim producentem modyfikowanych i oksydowanych pap zgrzewalnych. Zakład produkcyjny mieści się w Kęszycy Leśnej koło Międzyrzecza w województwie lubuskim.

 • Lemar

  Firma LEMAR pracuje dla Was nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Dzięki naszym innowacyjnym pomysłom możemy dostosowywać ofertę do potrzeb rynku i oczekiwań Klientów. Stale szukamy nowych rozwiązań, bo zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem i najlepszą motywacją do pracy.

 • Wa-bis

  WA-BiS akcesoria dachowe to producent i dystrybutor specjalistycznych materiałów dla budownictwa, szeroko obecnym na rynku polskim i zagranicznym. Od momentu założenia firmy w 1999 roku, jej działania cechuje chęć stworzenia marki będącej synonimem połączenia najwyższej jakości materiałów z pełną funkcjonalnością, uniwersalnością i wyszukaną estetyką.